0

Amazon Ormanı Bonsai

1299 ,00 TL +KDV
999 ,00 TL +KDV
KDV Dahil Fiyat: 1178,82 TL
Yalnızca İstanbul içine aynı gün hızlı teslimat
Aradığın konuma ait bir sonuç bulunamadı.
Bu ürün sadece İstanbul'da bazı bölgelere sipariş verilebilmektedir.
Kökleri Uzak Doğu’da ama Dünyanın her yerine yolculuk yapmış Bonsailer farklı türlerdeki kurutulmuş bitkiler ile bütünlük oluşturulup tasarlanmıştır. 
“O” nu kendisiyle baş başa bırakabilecek sınırsız hayal kurabileceği bir gezegen. Yorgun argın geldiği evinde bu hoş Bonsai tasarımını görecek ve yüzünü hoş bir gülümse saracaktır… Hayatın gerçeklerinden biraz olsun arınmak ve mutlu hissetmek isteyenler için bu samimi Bonsai gezegeni güzel ve farklı bir alternatif… Özel tasarım mini Bonsai gezegeni sadece dekoratif olarak değil aydınlatma olarak da kullanabilirsiniz.
 
 
Ürün Ölçüleri
Cam Fanus Yüksekliği: 37 cm
Cam Fanus Çapı: 34 cm
 
Ürün Özellikleri ve Bakımı
Cam fanus içerisinde 10 adet bambu Bonsai kullanılmıştır. Nehir taşlarının ortasında oluşturulan göl efekti el yapımı ve görseldekiyle bire bir aynıdır. 3 adet kaplumbağa figürü gölün içerisinde ve 1 adet tahta kayık gölün üzerinde kullanılmıştır. Tasarımın ortasında kullanılan ev figürü el yapımıdır. İçerisinde kullanılan diğer bitkiler doğal yosun, renkli moss ve kuru bitkilerdir. Nemi seven bitki olan Bonsai her gün tüm bölgelere nüfuz edecek şekilde sulanmalıdır. Bu işlem kış aylarında yalnızca üç günde bir yapılmalıdır.  
 
 


Yorumlar

Amazon Ormanı Bonsai Benzer Ürünler

eticaret yazılımı