0

Zeytin Ağacı Bonsai 2

2200 ,00 TL +KDV
KDV Dahil Fiyat: 2596,00 TL
Yalnızca İstanbul içine aynı gün hızlı teslimat
Aradığın konuma ait bir sonuç bulunamadı.
Bu ürün sadece İstanbul'da bazı bölgelere sipariş verilebilmektedir.

 Yaşamın ve barışın sembolü zeytin ağacı...

Nuh tufanından bu yana varlığını sürdürür zeytin ağacı... Şiirlere, kitaplara ve filmlere konuk olur. Nazım Hikmet'in dediği gibi "Yetmişinde bile, mesela, zeytin dikeceksin". 

İşte bu yüzden zeytin sadece bir ağaç değildir. Geçmişin şifacısı ve gölgesi olan bir ağaçtır zeytin. 

En az kendisi kadar eski ve anlamlı bir geçmişe sahip olan bonsai sanatı zeytin ağacı ile bir araya geldi. Doğu kültürü ve batının sentezi olan bu şık zeytin ağacı bonsai ile ruhunuzu dinlendirebilir aynı zamanda temiz bir nefes alabilirsiniz. Duruşuyla bile insanı başka diyarlara götüren zeytin ağacı bonsai ağacı  güçlü ve sağlam duruşuyla kendine ayrı bir taht koyduruyor.

Doğaya ve insanlığa bahşedilmiş bu sağlam ve ömürlük zeytin ağacı bonsai ile doğaya olan saygınızı dile getirebilir her an doğayı kalbinizde hissedebilirsiniz.

Ürün Ölçüleri

Saksı: 26x9 cm

Toplam Yükseklik: 45 cm

Ürün Özellikleri ve Bakımı

Yalnızca bir adet üretilen zeytin ağacı bonsai özel beyaz renk saksısında sizlere sunulmaktadır. Bonsailer aşırı sulanmayı sevmezler. Toprağı kurudukça sulanmalıdır. Zeytin ağacı da dayanıklı olmasıyla bilinir. Saksısındaki toprak kurudukça sulanmalıdır. Zeytin ağacı açık ve hava alabilen yerlere koyulmalıdır. Doğal gübreleme ile toprağa gübre ekleyebilir aynı zamanda yılda bir kere saksı değişimi yaparak sağlıklı büyümesine yardımcı olabilirsiniz.

 Yorumlar

Zeytin Ağacı Bonsai 2 Benzer Ürünler

eticaret yazılımı